ZLEPŠETE KVALITU SVÉHO ŽIVOTA

„Jmenuji se Veronika Kantová“

To, co ve mně otevřelo možnosti pomáhat druhým byla hlavně pomoc sama sobě. Každá zkušenost, kterou jsem v životě prošla je tím nejlepším, co mohu použít pro svou terapeutickou práci.
Jsem člověk, kterého zajímá vše. Vše si potřebuji vyzkoušet a zažít. Díky tomu byl můj život vždy jako houpačka plná fyzických i emocionálních zážitků. Proto rovnost a rovnováha je pro mne samozřejmá a je mým životním posláním.  Alternativní metody, které používám v rámci terapií jsou takové, které mám vyzkoušené sama na sobě a poté na nejbližších.
Způsob jakým žiji je i zároveň způsob jakým pracuji. Vše je propojené a souvisí se vším. Jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak navenek. Stále se vzdělávám a učím se nové metody, které mohu do svých terapií přidat. Mým cílem je bytost, která žije šťastný a láskyplný život, takový jak je pro ni nejlepší. Bez soudů, kritik, manipulací…

Co je práce s Vyšším já?

Práce s Vyšším Já, to je malý zázrak. Propojení duchovna a fyzična v samém jádru věci. Na této metodě je úžasné, že není třeba trávit hodiny vracením se do nepříjemných situací, které nás traumatizovaly.

Co je léčení energiemi?

Léčení energiemi Reiki je základ, je to tak samozřejmé a prosté jako sám život. Všichni můžeme léčit sebe a ostatní pomocí energií.

Osobní rozvoj – žít ve štěstí a radosti

SRT – práce s vyšším Já

Partnerské, rodinné a pracovní vztahy

Reiki – energetické léčení

Výklad tarotových karet

Energetické čištění bytů, domů a osob

Ceny a místo terapie

Terapie provádím z velké části u Vás doma, je to ideální, abych cítila v jakém prostředí žijete, samozřejmě vše záleží na domluvě.

Ceník terapií:
Vstupní konzultace  – 800 Kč
1 hodina – 1000 Kč
2 hodiny – 1800 Kč

Výklad tarotových karet

Výkladem tarotových karet spolu najdeme odpovědi na otázky, které řešíte ve vztazích, práci, lásce.

Pokud budete chtít naučím Vás i karty vykládat 🙂

Kontakt na mě

Bydlím v Praze, ale není problém za Vámi dojet kamkoli.

E-mail: Kantovaver@gmail.com
Mobil: +420 603 400 302

NAPIŠTE MI, RÁDA SE S VÁMI SEJDU NA KÁVU